Pages Menu
Categories Menu

Zakupione okna okazały się być słusznym pomysłem

Od dawna wspólnie z małżonką pragnęliśmy kupić nowe okno w naszym pomieszczeniu. Ponieważ te, które mieliśmy do chwili obecnej stały się mało szczelne i zimową porą w domu było za chłodno.

Zauważyliśmy, iż wymiana naszych okien może być najwłaściwszym wyjściem, gdyż w wyniku tego oszczędzimy na ocieplaniu domu. Kwaterujemy w Gdyni, toteż woleliśmy ażeby wytwórca okien był zlokalizowany niedaleko Trójmiasta. Przysiadłem więc do laptopa a następnie online wyszukiwałem odpowiednich fabryk, które udostępniają okna. Odszukałem taką firmę na stronie internetowej oknaoptimus.eu. Już jakiś czas temu obiło mi się coś o uszy o tej fabryce okien, stąd wiedziałem, iż może to być przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w owej specjalizacji. Nie zastanawiałem się zbyt wiele czasu po chwili zadzwoniłem pod wskazany numer telefonu. W czasie rozmawiania z sekretarką firmy ustaliłem detale przyjazdu ażeby zrobić dokładne pomiary okien. Następnie przedstawiłem moje żądania. Po tygodniu przybył do naszego mieszkania pracownik , który wymierzył okna. Miałem czekać trzy tygodnie do dnia kiedy przybędzie zespół z nowymi oknami, które zostaną zainstalowane w naszym lokum. Po upłynięciu kilku tygodni, we wtorek przybyli panowie, którzy wymontowali poprzednie ramy okienne a następnie rozpoczęli montaż nowych produktów. Robota poszła efektywnie, toteż po południu byłem wstanie patrzeć na jej owoc. Nowe okna okazały się niezwykle porządne, swobodnie się otwierały i były solidne.

Nie przepłacamy na ocieplaniu lokum

Posiadam dość małe mieszkanko, toteż ciepłe powietrze łatwo uchodziło przez nieszczelne okna. Zaraz po zamontowaniu nowych, w domu jest pogodnie i zacisznie. Byliśmy radzi, że zaplanowaliśmy wymianę okna. Firma Optimus będzie warta do zarekomendowania. Prezentuje bardzo pożądaną ofertę na okna. Ceny są niewielkie i co więcej mogliśmy uregulować całą sumę w postaci rat. Wymiana okien zajmuje mało czasu, zaś dzięki specjalnej strukturze mogą być wyjątkowo hermetyczne a dodatkowo łatwo można je otworzyć. Ponadto założono nam rolety antywłamaniowe, które zostały włożone wraz z wstawianiem kupionych okien. Kompetentna ekipa a także idealny wybór produktów sprawiają, że teraz zdecydowanie poleciłbym tą firmę swoim bliskim.